Hizmet bağlılığımız: Odağımız sizin katma değerinizdir

Faaliyetlerimizin tümü müşterilerimizin ekonomik menfaatine odaklıdır. İşimiz ve temel hedefimiz son ürünlerinizin kalite ve karlılığını artırmak ve iş süreçlerinizin verimini artırmaktır.

Bunu yapmak malzemeler, üretim ve uygulamaların kapsamlı bilgisini gerektirir. Bu yüzden, yalnızca ürün uzmanlarını sizin hizmetinize sunmakta kalmıyor, aynı zamanda özel gereksinimlerinizi karşılamak için kendi kişisel kişinizin de hizmetine sunuyoruz.


Makul fiyatlarda kaliteli çelik borular – hızlı ve etkili bir şekilde teslim edilir

Dünya çapında seçilmiş çelik boru tedarikçileriyle çoktandır devam eden stratejik ilişkilerimiz bizim makul fiyatlarda tutarlı ürün kaliteleri sağlamamıza imkan vermektedir. Aynı zamanda, uluslararası depo ağımız yerel dalgalanmaları çok kısa sürede karşılamayı, tedarikte darboğazlardan kaçınmayı ve ulaşılabilirliği garanti etmeyi mümkün hale getirmektedir.

Otomatik depo teknolojileri, kağıtsız sipariş toplama ve modern paketleme sistemleri işleme sürelerinin kısa olmasını sağlamaktadır. Teslimatınız depodan ayrıldığında doğru bir şekilde işaretlenir, belgelenir ve yanında ilgili tüm belgeler temin edilir. İhracat sevkiyatlarına yönelik bütün sevkiyat düzenlemeleri ve gümrük prosedürlerini hallediyoruz.


İşleme ve ilave hizmetlerimiz – sizin isteğinize uyarlanmıştır

Yalnızca kurum içi imalatınızı azaltan bütün işleme aşamalarını üstlenmekle kalmıyor, aynı zamanda sizi son ürünlerinizin kalite ve karlılığının iyileştirilmesi konusunda teknik ürün hizmetleriyle destekliyoruz. Ayrıca, üretim anında isteğe uyarlanmış depolama konseptleri ve teslimatlarla malzeme lojistiğinin en iyi hale getirilmesine katkıda bulunuyoruz.

Küresel proje yönetimindeki küresel hesaplar ve hizmetlere yönelik tekliflerimiz size  BENTELER Distribution’ın uluslararası ağ kapasitesini kendi yararınıza kullanma fırsatı vermektedir.

 

Branchenlösungen Branchenlösungen