Küresel hesaplara yönelik teklifimizle yerel kalite seviyenizi artırın

Birden fazla ülkede üretim tesisleriniz mi var? O halde, siz de entegre küresel hesap yönetim yaklaşımımızdan faydalanabilirsiniz. Bir ana tedarikçiyle çalışarak, yalnızca idari ve finansal maliyetlerinizi azaltmaz, ayrıca yerel kalite seviyenizi artırırsınız.  


Karşılıklı, uluslararası işbirliği için güçlü argümanlar

Merkezi arabulucu: Merkezi satınalma departmanınıza fiyat yapıları ve performans çerçevesi gibi bütün uluslararası sözleşme parametrelerinin müzakere edilmesi için bir irtibat kişisi temin ediyoruz.

Yerel destek: Yerel üretim tesisleriniz için hiçbir şey değişmiyor. Bütün işletme konuları için bulunduğunuz yerde yetkin ve etkili bir iş ortağı sunuyoruz. 

Standartlaştırılmış yüksek kalite seviyesi: Temel hedefimiz bütün ülkelerde çelik boru ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için uygun yüksek standartlar sağlamaktır. Bu nedenle, şirketlerimizin tümü zorlu uluslararası standartlara uymayı taahhüt eder.

İyileştirilmiş satınalma koşulları: Rekabetçi yerel fiyatlar taahhüt ediyoruz. Ayrıca, daha büyük ve projelendirilebilir sözleşme hacimlerinin olumlu fiyat etkilerinden faydalanın.

Olumlu maliyet etkileri: Bir uluslararası işbirliği ortağıyla çalışmayı tercih ederek, süreçlerinizi ve idari masraflarınızı en aza indirgeyebilirsiniz. Zaman ve paradan tasarruf edersiniz.

 

Global Account Management Global Account Management