Benteler Distribution –karbon ve paslanmaz çelik borularda ortağınız

BENTELER Distribution çelik boru ürünlerine yönelik bir hissedarlık ticaret şirketidir. Dünya çapındaki dağıtım ve lojistik ağıyla şirket uluslararası piyasadaki öncü distribütörlerden biridir. Her türlü karbon çelik borular ve paslanmaz çelik borulara ilave olarak, müşterilerimize kapsamlı işleme ve ilave hizmetler sunuyoruz. Bunlar teknik ürün hizmetleri ve küresel kaynak kullanım ve tedarik projeleri için lojistik konseptlerden tutun da küresel hesaplara yönelik özel hizmet tekliflerine kadar uzanmaktadır.

Müşterilerimiz çeşitli piyasa bölümlerinde faaliyet göstermektedir ve malzemeyle ilgili geniş yelpazedeki gereksinimleriyle BENTELER Distribution’ın hizmet yelpazelerinin ön üretim ve tedariğini yönlendirmektedir. Kendimizi baştan aşağı bir hizmet sağlayıcısı olarak görüyoruz: Hedefimiz yüksek kaliteli ürünler ve isteğe uyarlanmış hizmetlerle rekabetçi konumunuzu güçlendirmektir.


Güçlü yönlerimiz: Merkezi satın alma ve piyasaya odaklı satış ve dağıtım.

BENTELER Distribution merkezileşmiş bir satınalma organizasyonuna sahiptir. Öncü çelik boru tedarikçileriyle stratejik işbirliğinin geliştirilmesinden ve uygun miktarda yerel stokun mevcut olmasından sorumludur. Faaliyetleri ulaşılabilirliğin sağlanması ve karlı fiyatlandırma koşullarında yüksek ürün kalitesinin sunulmasına yöneliktir.

BENTELER Distribution’ın dağıtım ve satış organizasyonu piyasa bölümlerinin ihtiyaçlarını karşılamakta ve bağlı ortaklıkları arasında yakın işbirliğini desteklemektedir.

Ayrıca dünya çapındaki çelik boru imalatçılarıyla diyaloğu ve BENTELER-Group içindeki bilgi aktarımını kolaylaştırmaktadır. Bu bizim sanayi sektörü içindeki gereksinimlerinize yönelik kapsamlı bir anlayış geliştirmemize ve en son teknik gelişmeleri ilk aşamada takip etmemize imkan sağlamaktadır.