30’un üzerinde ülkedeki 50’den fazla konumla dünya çapında bir ağ

55 yıllık iş faaliyetlerinde BENTELER Distribution eşi benzeri görülmemiş bir büyüme süreci yaşadı. Almanya’da kurulmuş olan bu şirket bugün –Avrupa içinde ve Asya’daki şirketleriyle güçlü bir varlık göstererek- 32 ülkede temsil edilmektedir.2012 yılında iş faaliyetleri  başarılı bir şekilde Türkiye’ye genişleyebildi.

Bugün, yaklaşık 1.500 çalışan dünya çapında 50’den fazla depo ve dağıtım konumuyla müşterilerimizin hizmetindedir – ve büyümeye ve gelecekte yarının büyüyen piyasalarında müşterilerimiz için var olmaya devam edecektir.


Birçok yerel şirketin etkin bir birliği

BENTELER Distribution Group yasal olarak bağımsız şirketlerden oluşan küresel çapta faaliyet gösteren bir birliktir. Birlikte ulusal ve uluslararası şirketlere çelik boru ürünleri ve tamamlayıcı hizmetler sunan etkin bir depo ağı oluşturmaktadırlar.

Şirketin genel merkezi Düsseldorf, Almanya’da bulunan BENTELER Distribution International GmbH’dir. İskandinav ülkelerinde, şirket Heléns adı altında, İsviçre’de ise Kindlimann şirket adı altında faaliyet göstermektedir. Slovenya ve Hırvatistan’da  BENTELER Trgovina olarak biliniriz.

Şirket merkezi Düsseldorf’ta bulunan BENTELER Distribution’ın başka bir dağıtım kanalı olan BENTELER Trading International GmbH iş faaliyetlerinin bölgesel odağı Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Çin olmak üzere metal ve çelik ürünlerinin doğrudan ticaretine odaklıdır.

Internationale Präsenz Internationale Präsenz