Çok sayıda sınıf ve boyutta karbon çelik borular ve paslanmaz çelik borular

290,000 metrekareyi aşan bir depolama alanında, her türlü standart boyutları ve sınıfları stokta bulundurmaktayız. Öncü çelik boru imalatçılarıyla çoktandır devam eden işbirliğimiz de bizim – isterseniz, müşteriye özel bir şekilde depolayabileceğimiz - özel sınıfları ve boyutları çok kısa sürede kullanıma sunmamıza imkan sağlamaktadır.

Ve, malzeme seçiminin son ürününüzün kalite ve karlılığını önemli ölçüde etkilediğini düşünürsek, size çelik boruların özellikleri ve uygulama alanları konusunda yetkin bir şekilde tavsiyede bulunabilecek uzmanlaşmış irtibat kişilerimiz hizmetinizdedir.


Taahhüdümüz: Yüksek kaliteli ve teknolojik olarak gelişmiş çelik boru ürünleri

Dikişsiz hassas çelik borular öz ürünlerimizden bazılarıdır. Aynı zamanda, dikişsiz sıcak haddeli çelik borular ve dikişsiz soğuk çekilmiş hassas çelik borular konusunda öncü tedarikçilerden birinin, yani kardeş şirketimiz BENTELER Steel/Tube’un desteğine sahibiz.

Yüksek dayanımlı çelik borular aşırı işletme talepleri ve hafif yapının temel gereksinimler olduğu endüstriler için özel bir potansiyel sunmaktadır. Size dünya çapında yüksek dayanımlı çeliklerin öncü tedarikçilerine erişim sunuyoruz.

BaskıBağlantıSistemi-XL (PreFiS-XL) boru aksesuarları alanındaki ürün yeniliğimizdir. Bu tamamen mekanik baskı sistemi çelik ve paslanmaz çelik boruların hızlı ve uygun maliyetli olarak bağlanmasını sağlar ve piyasadaki geleneksel kaynaklamanın yerini alır.